Kuchyně KVS MORAVIA 9101
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Technický popis
Kachle KVS MORAVIA typ 9101 jsou navrženy na spalování pevného paliva, jako je dřevo a dřevěné brikety.
Tento typ je ideální pro vaření a vytápění místnosti, ve které se nachází. Materiály použité k výrobě tohoto modelu jsou podobné ve srovnání s ostatními typy zařízení KVS MORAVIA.
Topeniště
Topeniště kachle je tradičně vyrobeno z šamotových cihel a je rozděleno na dvě části pomocí litinových roštů. Toto řešení nabízí dvě možnosti použití:
- Letní režim – spalování na horním roštu (vhodné pro vaření).
- Zimní režim – spalování na dolním otočném roštu (vhodné pro vytápění a vaření).
Rozměry

Technické parametry
| Technické parametry | |
|---|---|
| Parametr | Hodnota |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 6 – 8 kW |
| Průměr výstupu spalin | 120 mm |
| Rozměry kachle (šír. x výš. x hloub.) | 330 x 855 x 600 mm |
| Rozměry topeniště (šír. x výš. x hloub.) | 190 x 200/360 x 300 mm |
| Výška výstupu spalin | 700 ± 5 mm (střed od podlahy) |
| Minimální komínový tah | 11 Pa |
| Účinnost při JTV | 78,9 % |
| Hmotnost | 100 kg |
| Doporučené palivo | dřevo a dřevěné brikety |
| Provedení desky | leštěná ocel |
| Třída energetické účinnosti | A |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.