Kotel na pelety a dřevní štěpky EG-Multifuel 150 kW
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Cena:
734 357,58 Kč
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Popis
Gwarancja:
5 lat* na szczelność wymiennika i połączeń spawanych
2 lata na elektronikę
*pod warunkiem pierwszego uruchomienia przez firmę instalacyjną
Technické údaje
| Výkon | 150 kW |
| Hmotnost | 1750 kg |
| Účinnost | 91.5 - 93.9 % |
| Šířka | 1300 mm |
| Délka | 2600 mm |
| Přípojky vratné a topné vody | 3 G |
| Teplota spalin | 100-140 °C |
| Napájení | 230V / 400V |
| Min. výška komínu | 6 m |
| Max. provozní tlak | 3 bar |
| Výška | 2500 mm |
| Min. průřez komínu | 250 mm |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.