Kotel na pelety EG-Pellet 10 kW
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Cena:
4 967,86 €
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Popis
Gwarancja:
5 lat* na szczelność wymiennika i połączeń spawanych
2 lata na elektronikę
*pod warunkiem pierwszego uruchomienia przez firmę instalacyjną
Technické údaje
| Třída kotle (303-5:2012) | 5 |
| Výkon | 10 kW |
| Hmotnost | 320 kg |
| Účinnost | 95 % |
| Ecodesign | tak |
| Šířka | 1155 mm |
| Délka | 865 mm |
| Napájení | 230V / 50Hz |
| Tah komínu | 20 Pa |
| Max. provozní tlak | 2 bar |
| Výška | 1275 mm |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.