Kotel Tekla DRACO BIO COMPACT FII 23 kW
Běžná cena:
116 218,18 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Konstrukce kotle DRACO BIO COMPACT FII byla zalojena na velmi účinném výměníku s jedním ohništěm. Místo retortového hořáku tato řada kotlů využívá hořák na pelety unikátní konstrukce FIREBLAST II s pohyblivým roštem.
V kotli Draco Bio Compact je výměník vyroben z velmi kvalitní oceli. Správný provoz kotle řídí moderní elektronický regulátor s velkým čitelným LCD displejem.
Výhody kotle:
- jednoduchá obsluha a údržba
- ke každému kotli je přiložena nástavba, díky které se kapacita nádrže zvětší o 90l
- automatický provoz kotle (zapálení a zhasínání hořáku)
- možnost změny strany otevírání dvířek
- možnost regulace teploty zpátečky pomocí řízení aktuátoru čtyřcestného ventilu
- optimalizované vnější rozměry
- nádrž na palivo umístěná v horní části kotle
- hořák FIREBLAST II s pohyblivým roštem
- dodatková keramika v spalovací komoře
- dodatečné nožičky součástí balení (výška přibližně 20 cm)
- možnost nastavení doby běhu všech topných okruhů nezávisle – takzvaný časový program
- možnost připojení pokojového termostatu VIDE Room (za příplatek)
Záruka 5 let
Ekologické palivo: peleta
Technické údaje
| Třída kotle (303-5:2012) | 5 |
| Výkon | 23 kW |
| Průřez kouřovodu | 160 mm |
| Hmotnost | 357 kg |
| Účinnost | 89 % |
| Vyhřívaná plocha | 3 m² |
| Ecodesign | + |
| Výška | 1550 (1750) mm |
| Šířka | 675 mm |
| Délka | 1330 mm |
| Tah komínu | 8 - 17 Pa |
| Max. provozní tlak | 1.5 bar |
| Velikost zásobníku | 180 (270) dm³ |
| Paliva | Pellet |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.