Kotel Tekla DRACO BIO COMPACT FII 18 kW
Běžná cena:
4 308,10 €
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Konstrukce kotle DRACO BIO COMPACT FII byla zalozena na velmi vydajnem vymenniku jednopalniskowym. Miste palniku retortoveho tato serie kotlu vyuziva jedinecne konstruovaneho palniku na pelety typu FIREBLAST II s pohyblivym rostem.
V kotle Draco Bio Compact je vymenik vyroten z velmi kvalitni oceli. Spravny chod kotle ridi moderni elektronicky regulátor s velkym, citelnym displejem LCD.
Vyhody kotle:
- jednoducha obsluha a údržba
- ke kazdému kotli je prilozen nadstavec, diky nemuz se kapacita zborniku zvysuje o 90l
- automaticky chod kotle (rozpalovani a gaseni palniku)
- moznost zmeny strany otvirani dvírek
- moznost regulace teploty navratu prostrednictvím rídení pohonu ctyricestneho ventilu
- optimalizovane vnejsi rozmery
- palivovy zbornink umisten v horni casti kotle
- palnik FIREBLAST II s pohyblivym rostem
- doplnkova keramika v spalovaci komore
- doplnkove nozicky prilozen v sade (vyska asi 20 cm)
- moznost regulace casu provozu vsech otopnych obehu nezavisle - tzv. casovy program
- moznost pripojeni pokojoveho termostatu VIDE Room (za prirážku)
Zaruka 5 let
Ekologicke palivo: peleta
Technické údaje
| Třída kotle (303-5:2012) | 5 |
| Výkon | 18 kW |
| Průřez kouřovodu | 145 mm |
| Hmotnost | 317 kg |
| Účinnost | 91 % |
| Vyhřívaná plocha | 2.4 m² |
| Ecodesign | + |
| Výška | 1550 (1750) mm |
| Šířka | 675 mm |
| Délka | 1230 mm |
| Tah komínu | 8 - 17 Pa |
| Max. provozní tlak | 1.5 bar |
| Délka od osy kouřovodu k podlaze | 640 mm |
| Velikost zásobníku | 150 (220) dm³ |
| Paliva | Pellet |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.