Kotel Tekla DRACO BIO COMPACT FII 12 kW
Běžná cena:
3 909,76 €
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Konstrukce kotle DRACO BIO COMPACT FII byla založena na velmi účinném výměníku s jedním spalovacím prostorem. Místo tryskače retortového tento typ kotlů využívá unikátní konstrukci tryskače na pelety typu FIREBLAST II s pohyblivým roštem.
V kotli Draco Bio Compact je výměník vyroben z velmi kvalitní oceli. Správný provoz kotlu řídí moderní elektronický regulátor s velkým, čitelným LCD displejem.
Výhody kotlu:
- jednoduchá obsluha a údržba
- ke každému kotlu je přiložena nástavba, díky níž se kapacita nádrže zvýší o 90 l
- automatický provoz kotlu (zapalování a hašení tryskače)
- možnost změny strany otevírání dvířek
- možnost regulace teploty zpátečky prostřednictvím řízení servomotoru čtyřcestného ventilu
- optimalizované vnější rozměry
- palivová nádrž umístěná v horní části kotlu
- tryskač FIREBLAST II s pohyblivým roštem
- dodatečná keramika v spalovací komoře
- dodatečné nožičky obsažené v balení (výška cca 20 cm)
- možnost regulace doby provozu všech topných okruhů nezávisle - tzv. časový program
- možnost připojení pokojového termostatu VIDE Room (za příplatek)
Záruka 5 let
Ekologické palivo: pelet
Technické údaje
| Výkon | 12 kW |
| Průřez kouřovodu | 145 mm |
| Hmotnost | 284 kg |
| Účinnost | 89 % |
| Vyhřívaná plocha | 1.9 m² |
| Výška | 1550 (1750) mm |
| Šířka | 575 mm |
| Délka | 1230 mm |
| Tah komínu | 8 - 17 Pa |
| Max. provozní tlak | 1.5 bar |
| Délka od osy kouřovodu k podlaze | 640 mm |
| Velikost zásobníku | 130 (190) dm³ |
| Paliva | Pellet |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.