Kominek z płaszczem wodnym Kratki AQUARIO O16 z wężownicą BimSchV2
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Série vložek do krbu AQUARIO s vodním pláštěm a regulačním spirálem představuje moderní a ekologické řešení. Krb splňuje přísnou německou normu BimSchV2, která požaduje, aby produkty měly vysokou účinnost a nízké emise CO a prachu.
AQUARIO byl vyroben z plechu tloušťky 5 mm, ocelové prvky jsou řezány laserem a svařování probíhá pomocí svařovacího robotu - to vše zajišťuje neobyčejnou přesnost a kvalitu zpracování. V dveřích byl instalován odolný keramický prvek, který odolá teplotě až 800°C. Díky použití vodního pláště můžeme využít velké množství tepla odebíraného z kouřových plynů v našem topném systému. Krb má ochranu před přehřátím systému ve formě regulačního spirálu - měděná trubka zabudovaná v těle. Navíc byl vložek do krbu vybaven přívodem vzduchu zvenčí (o průměru 125 mm), systémem dvou deflektorů (z vermikuitu a ocelový) pro prodloužení cesty kouřových plynů a dvojitou regulací výstupu kouřových plynů (horní a dolní klapka).
Palivo:
- doporučeno sezónně usušené listnaté dřevo,
- přípustné jsou briketní lehké uhlí.
| Obecné parametry | Jednotka | AQUARIO/O/16/PW/W | |
| Jmenovitý výkon | [kW] | 16,0 | |
| Jmenovitý výkon z vody | [kW] | 10,8 | |
| Rozsah topného výkonu | [kW] | 7,0 - 19,0 | |
| Tepelná účinnost | [%] | 82 | |
| Maximální pracovní tlak | [bar] | 2,0 | |
| Průměr výstupu kouřových plynů | [mm] | 200 | |
| Určen pro rekuperaci | ANO | ||
| Typ paliva | přípustné briketní lehké uhlí, doporučeno sezónně usušené listnaté dřevo |
||
| Hmotnost | [kg] | 305 | |
| Objem vody | [l] | 88,0 | |
| Emise CO (při 13% O 2) ≤ udáváno v % | [%] | 0,098 | |
| Teplota kouřových plynů (°C) | [°C] | 213 | |
| Maximální délka polen | [cm] | 55 | |
| Emise prachu (prach) | [mg/Nm3] | 37 | |
| Soulad s normou BlmSchV 2 | ANO | ||
| Typ zasklení | jednoduché | ||
| Otevírání dveří | vlevo | ||
| Materiál | ocel | ||
| Šířka | [cm] | 78,40 | |
| Výška | [cm] | 133,50 | |
| Hloubka | [cm] | 48,20 | |
| Přívod vzduchu | ANO | ||
| Vyložení spalovací komory | ANO | ||
| Popelník | NE | ||
| Ozdobná skla typu glass | NE | ||
| Regulační spirál | ANO | ||
| Koeficient energetické účinnosti EEI | 111,14 |
Technické údaje
| Výkon | 16 kW |
| Účinnost | 82 % |
| Průřez kouřovodu | 200 mm |
| Výška | 1335 mm |
| Šířka | 784 mm |
| Délka | 482 mm |
| Hmotnost | 305 kg |
| Vodní kapacita | 88 l |
| Max. délka polen | 55 mm |
| BimSchV2 | tak |
| Záruka | 5 lat |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.