Kombinovaný kotel ATTACK DPX COMBI PELLET 25
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
68456
Cena:
111 351,52 Kč
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Technické údaje
| Třída kotle (303-5:2012) | 5 |
| Průřez kouřovodu | 150 mm |
| Hmotnost | 480 kg |
| Účinnost | 90.8 % |
| Ecodesign | + |
| Výška | 1240 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Délka | 1250 mm |
| Minimální objem vyrovnávacích nádrží doporučený výrobcem | 625 L |
| Tepelný výkon - pelety / dřevo | 30 / 25 kW |
| Teplota spalin | 145 °C |
| Rozměry dvířek ohňiště | 235 x 445 mm |
| Hloubka krbu | 590 mm |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.