Kachlová kamna PK13 EKO
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Popis:
Kachel PK13 EKO je určen k vytápění rodinných domů a malých obchodních a provozních pavilonů pomocí pevných paliv. Velký sortiment produktů umožňuje libovolné úpravy každého interiéru podle vlastního uvážení. Jmenovitý tepelný výkon byl vypočten na základě testů prováděných v souladu s normou PN-EN 13240:2008.
Technické údaje
| Výkon: | 5,7 kW |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Šířka: | 590 mm |
| Výška: | 770 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Vytápěná plocha: | 57 m2 |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Účinnost: | 75% |
| Emise CO: | 0,10% |
| Palivo: | dřevo |
| Výfuk spalin: | nahoře, 150 mm |
| Rošt: | litinový, 180x250 mm |
Parametry pro dřevo
| Model | Výkon [kW] | Náklad paliva (kg) | Účinnost (%) | Obsah CO ve spalinách (%) | Teplota spalin (°C) | Tah komínu (Pa) |
| K13 | 5,7 | 1 - 1,8 | 75 | 0,1 | ≤550 | 12 |
Parametry potvrzující shodu s nařízením KE 2015/1185 ze dne 24.04.2015, tzv. EKODESIGN
| Model | Prach (PM při 13% O2) | Oxid uhelnatý (CO při 13% O2) | Organické plynné látky (OGL při 13% O2) | Oxidy dusíku (NOx při 13% O2) | Sezónní energetická účinnost |
| mg/m3 | mg/m3 | mg/m3 | mg/m3 | % | |
| K13 | 38 | 1247 | 113 | 61 | 66 |
Technické údaje
| Výkon | 5.7 kW |
| Hmotnost | 75 kg |
| Účinnost | 75 % |
| Vyhřívaná plocha | 57 m² |
| Výška | 770 mm |
| Šířka | 590 mm |
| Délka | 390 mm |
| Paliva | drewno |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.