Horizontální spojka hydraulicke až 120 kW s izolací
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Hydraulická spojka je určena pro instalaci ústředního vytápění o výkonu 120kW. Zařízení má za úkol oddělovat primární okruh od topného okruhu, eliminovat nutnost vyrovnávání kotlového a topného okruhu a udržovat nezávislé toky v okruhu kotle a topných obvodech.
Vodorovná hydraulická spojka se má namontovat přímo pod rozdělovačem. Spolu se sadou se dodávají závitové součástky na našroubování na hydraulický rozdělovač.
| Parametr / Parameter | Hodnota Value |
| Průtok / Flow ratio | 5,3 m3/h |
| Topný výkon / Heating power | 120 kW (ΔT=20°C) |
| Délka rozdělovače / Distributor length | 590 mm |
| Připojení: strana instalace / Connection: on the installation side | GZ 6/4" / 6/4" M |
| Připojení: strana kotle / Connection: on the boiler side | GW 6/4" / 6/4" F |
| Připojení: boční přípojka / Connection: on the lateral side | GW 1/2" / 1/2" F |
| Rozteč os: strana instalace / Spacing on the installation side | 190 mm |
| Rozteč os: strana kotle / Spacing in the boiler side | 440mm |
| Maximální tlak / Maximum pressure | 6 bar |
| Maximální teplota přívodu / Maximum temperature of the supply | 90°C |
| Izolace rozdělovače / Insulation of the distributor |
EPS tloušťka 25 mm;/ EPS thickness 25 mm |
Technické údaje
| Šířka | 590 mm |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Max. teplota vody | 90 °C |
| Výkon | 120 kW |
| Hmotnost | 8.5 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.