Fotovoltaické Modul Longi LR5-54HTH-430M - Bez dopravy
Dostupnost:
43 pc
Kód produktu/SKU:
76468
Cena:
1 818,18 Kč
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Fotovoltaický panel Longi LR5-54HTH-430M
- Technologie zpětného kontaktu
- Černý rám
- Vysoká účinnost
15letá záruka na materiál a provedení
25letá lineární záruka na výkon
| Elektrické parametry (za podmínek STC*) | |
| Longi LR5-54HTH-430M | |
| Maximální výkon (Pmpp) | 430 Wp |
| Proud při maximálním výkonu (Impp) | 13,10 A |
| Napětí při maximálním výkonu (Umpp) | 32,84 V |
| Krátký obvodový proud (Isc) | 14,15 A |
| Otevřené obvodové napětí (Uoc) | 39,13 V |
| Účinnost modulu | 22% |
| Mechanické parametry | |
| Longi LR5-54HTH-430M | |
| Články | 108 (6x18) monokrystalické články |
| Sklo | Temperované sklo, tloušťka 3,2 mm |
| Rám | Anodizovaný rám s odpovídající hliníkovou slitinou |
| Přípojná krabice | IP68, 3 diody |
| Kabelová přípojka | 4mm2 1200mm |
| Konektory | MC4 |
| Bezpečnostní třída | Třída II |
| Rozměry (ŠxVxH) | 1722 x 1134 x 30 mm |
| Hmotnost |
20,8 kg |
| Standardní testovací podmínky (STC) Teploty | |
| Voc | -0,230%/°C |
| Pmax | -0,290%/°C |
| Isc | +0,050%/°C |
Soubory ke stažení:
Technické údaje
| Barva rámu | Czarna |
| Vykon | 430 W |
| Účinnost modulu | 22 % |
| Šířka | 1134 mm |
| Výška | 1722 mm |
| Tloušťka | 30 mm |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.