Elektronický regulátor tahu UNISTER
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
UNISTER je regulátor tahu v moderní edici. Stejně jako standardní regulátory tahu UNISTER řídí teplotu kotlů na tuhá paliva zavíráním a otevíráním klapky regulující přívod vzduchu, ale je ovládán pomocí elektroniky. Funkčnost regulátoru byla rozšířena o ovládání zapínání oběhového čerpadla topné instalace.
Výhody elektronického regulátoru tahu UNISTER:
- udržování nastavené teploty котла řízením přívodu vzduchu
- programovatelné předfouknutí kotlu
- automatické vypnutí řízení po zhasnutí котlu
- spuštění klapky v případě výpadku napájecího napětí
- uzavření přívodu vzduchu na dobu přidávání paliva do kotlu
- ovládání provozu oběhového čerpadla topné instalace
- funkce COMFORT SYSTEM
- funkce ochrany instalace před zamrznutím a přehřátím котlu
- signalizace poškození teplotního čidla a blokáda / porucha motoru
- nastavitelná jasnost displeje - zvyšovaná během změny nastavení
- možnost připojení panelu dálkového ovládání provozu котlu (Unister CONTROL - volitelné)
| Rozsah měřených teplot | od - 9 °C do + 99 °C |
| Rozsah nastavení teplot pro котel | od + 40 °C do + 85 °C |
| Hystereze zvednutí klapky přívodu vzduchu | od 0 °C do 9 °C |
| Rozsah nastavení teplot pro čerpadlo topné instalace | od + 35 °C do + 70 °C |
| Hystereze čerpadla topné instalace (rozdíl zap. - vyp.) | 2 °C |
| Regulace předfouknutí | provoz: 0 - 90 sekund |
| přestávka: 1 - 15 minut | |
| Jmenovité napájecí napětí | 230 V, 50 Hz |
| Jmenovitý výkon zátěže | 275 VA |
| Zatížitelnost výstupu | čerpadlo: 100 VA / 230 V |
| Relativní vlhkost vzduchu | < 95 % |
| Stupeň ochrany | IP 40 |
| Třída izolace | II |
| Rozměry regulátoru | 125 x 115 x 53 mm |
| Teplota okolí | od 0 °C do + 40 °C |
| Režim rozpojení | úplné |
| Elektrická ochrana | 1,25 A |
| Automatické ZASTAVENÍ při nedostatku paliva v kotli | ano |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.