Čerpadlová skupina pro UT ENBOX Simple WITA - DN25
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Určená pro ústřední vytápění skupiny čerpadla ENBOX Simple je soubor zařízení (bez směšovače) vybavený moderním čerpadlem WITA HE OEM4 25-60 180 PWM. Použití teploměrů v úchytech kulových ventilů umožňuje pohodlné řízení teploty. Zpětný ventil instalovaný na nízkém parametru zabraňuje zpětnému toku. Celá skupiny čerpadla byla umístěna do tepelné izolace vyrobené z EPP. ENBOX Simple lze díky speciálnímu držáku pohodlně namontovat přímo na zeď.
Rozhraní čerpadla bylo navrženo tak, aby bylo jeho používání snadné a srozumitelné. K obsluze používáme pouze jedno tlačítko a pomocí 5 světelných diod LED můžeme určit výkon čerpadla, stav poruchy nebo nastavení provozu.
- Čerpadlo WITA HE OEM4 25-60 180 PWM
- Kulový ventil na vysokém parametru
- Kulový ventil na nízkém parametru
- Kontaktní teploměr na nízkém parametru 0-120°C
- Kontaktní teploměr na vysokém parametru 0-120°C
- Zpětný ventil s ruční blokádou na nízkém parametru
- Trubková část na vysokém parametru
- Trubková část na nízkém parametru
| Parametr | Parameter | Hodnota / Value |
| Rozměry | Dimensions | 470 x 245 x 160 |
| Připojení - strana instalace | Connection - installation side | GW 1" / 1"F |
| Připojení - strana kotle | Connection - boiler side | GW 6/4" / 6/4"F |
| Maximální pracovní teplota | Maximum work temperature | 110°C |
| Dovolený pracovní tlak | Allowable Operating Pressure | 6 bar |
| Rozestup os | Axis range | 125 mm |
| Těsnící materiál | Insulating material | EPDM, Klingerit |
| Typ čerpadla | Type of pump | WITA HE OEM4 25-60 180 PWM |
| Montážní délka čerpadla | Mounting length of the pump | 180 mm |
| Napájecí napětí | Supply voltage | 230V ~50Hz |
| Médium | Medium | Voda nebo Voda-Glykol / Water or Water-Glycol |
| Stupnice teploměrů | Scale of thermometers | 0-120°C |
| Zpětný ventil | Return valve | 1 ks. / 1 pcs. |
Technické údaje
| Čerpadlo | WITA |
| Výška | 470 mm |
| Šířka | 245 mm |
| Délka | 160 mm |
| Max. provozní teplota | 110 °C |
| Napájení | 230V / 50Hz |
| Typ | HE OEM4 25-60 180 PWM |
| Připojení | 1 cal |
| Připojení kotle voda | 6/4 cal |
| Řádkování spojení | 125 mm |
| Maximální výkon kotle | 75 kW |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.