Čerpadlová skupina pro UT ENBOX MIX 3D PREMIUM GRUNDFOS - DN25 bez pohonem
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Skupiny čerpadel Mix 3D Premium je zařízení určené pro topné systémy používané v moderních a tradičních kotelnách. Sada zařízení je vybavena moderním čerpadlem Grundfos. Jeho konstrukce byla obohatena o 3-cestný směšovací ventil, který zajišťuje optimální provoz topného okruhu. Teploměry v kulovních ventilech umožňují kontrolu teploty a na nízké straně je navíc vestavěn zpětný ventil zabraňující zpětnému toku. Celá skupina čerpadel byla umístěna do tepelné izolace vyrobené z EPP. Zařízení je určeno jak k montáži na rozdělovači, tak na stěnu.
Rozhraní čerpadla bylo navrženo tak, aby bylo jeho používání snadné a srozumitelné. K obsluze používáme pouze jedno tlačítko a pomocí 5 LED diod můžeme určit výkon čerpadla, stav poruchy nebo nastavení provozu.
- Čerpadlo Grundfos UPM3 Auto 25-70 180
- Kulový ventil na vysoké straně
- Kulový ventil na nízké straně
- Kontaktní teploměr na nízké straně 0-120°C
- Kontaktní teploměr na vysoké straně 0-120°C
- Zpětný ventil s ruční blokádou na nízké straně
- 3-cestný směšovací ventil ESBE VRG 132
- Potrubní část na nízké straně
| Parametr | Parameter | Hodnota / Value |
| Rozměry | Dimensions | 470 x 245 x 160 |
| Připojení - strana instalace | Connection - installation side | GW 1" / 1"F |
| Připojení - strana kotle | Connection - boiler side | GW 6/4" / 6/4"F |
| Maximální pracovní teplota | Maximum work temperature | 110°C |
| Přípustný pracovní tlak | Allowable Operating Pressure | 6 bar |
| Rozteč os | Axis range | 125 mm |
| Těsnící materiál | Insulating material | EPDM, Klingieryt |
| Typ čerpadla | Type of pump | Grundfos UPM3 Auto 25-70 180 |
| Montážní délka čerpadla | Mounting length of the pump | 180 mm |
| Napájecí napětí | Supply voltage | 230V ~50Hz |
| Medium | Medium | Voda nebo Voda-Glykol / Water or Water-Glycol |
| Stupnice teploměrů | Scale of thermometers | 0-120°C |
| Zpětný ventil | Return valve | 1 ks. / 1 pcs. |
Technické údaje
| Čerpadlo | Grundfos |
| Výška | 470 mm |
| Šířka | 245 mm |
| Délka | 160 mm |
| Max. provozní teplota | 110 °C |
| Napájení | 230V / 50Hz |
| Typ | Grundfos UPM3 Auto 25-70 |
| Připojení | 1 cal |
| Připojení kotle voda | 6/4 cal |
| Řádkování spojení | 125 mm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.