Akumulační nádrže GALMET Multi-Inox 600 s 2 cívkami
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Akumulační nádrže GALMET MULTI-INOX perfektně spolupracuji s kotlem na dřevní pelety, zemní plyn a olej. Tepelný výměník je vyroben z nerezové oceli SPIRAFLEX která je spirálovitě vlnitá a zajišťuje hygienickou přípravu teplé užitkové vody.
Nízké teploty ve spodní části nádrže umožňuje získat nízkou teplotu návratu do slunečního kolektoru, a tedy efektivní využiti sluneční energie.
Nízké teploty vratné vody je zvláště výhodné pro kondenzační kotle, protože umožňuje maximální využití výhřevnosti paliva.
Nerezová ocel výměníku tepla se sám čistí tlakem. Převažující turbulenci uvnitř nádrže zabraňuje usazování kamene na povrchu.
Velkoplošné vytápění cívky v horní rozsahu teplot kotlové vody zajišťuje vysoký výkon teplé vody, a teplo ve spodním rozsahu teplot je navržen tak, aby předehřívalo vodu a chladilo nádrže.
Technické údaje
| Výška | 1900 mm |
| Počet cívek | 3 szt. |
| Kapacita cívky | 8.9 l |
| Povrch cívky (horni) | 1.4 m² |
| Průměr nádrže (z izolace) | 900 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 205 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 90 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 110 °C |
| Kapacita kotlové vody | 540 l |
| Kapacita cívky (spodní) | 1.4 m² |
| Maximální tlak v cívky (horni) | 1.6 MPa |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 1.6 MPa |
| Maximální teplota vodu - SPIRAFLEX | 90 °C |
| Maximální tlak v cívky - SPIRAFLEX) | 0.6 MPa |
| Kapacita cívky teplé vody - SPIRAFLEX | 39 l |
| Povrch cívky teplé vody - SPIRAFLEX | 5.65 m² |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 700 mm |
| Externí boxy | skay |
| Mufa | 1 1/2 cal |
| Připojení teplé vody | 1 1/4 cal |
| Průtok | 25 l/min |
| Solární okruh (přívod / zpátečka) | 1 cal |
| Připojení kotle voda | 1 1/2 cal |
| Ústřední topení okruh (přívod / zpátečka) | 1 cal |
| Připojení snímače | 1/2 cal |
| Uvolnění | 1 cal |
| Izolace | 100 mm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.