Akumulační nádrž s 2 cívkami LEMET 800 L
Běžná cena:
2 148,51 £
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Popis:
Vyrovnávací nádrže se dvěma výměníky společnosti LEMET mají dva zdroje napájení, protože jsou zde použity dva výměníky, což zaručuje velmi rychlé ohřívání kotlové vody. Druhý výměník umožňuje například připojení k vyrovnávací nádrži kotle na pevné palivo a jeho instalaci v otevřeném systému, zatímco zbytek instalace pracuje v uzavřeném systému. Má také reversní funkci, což znamená možnost připojit vyrovnávací nádrž jako uzavřený systém, pokud zbytek systému pracuje v otevřeném systému.
Záruka výrobce 60 měsíců.
Technické údaje
| Symbol | 16.600 B-2 | 16.800 B-2 | ||
| Nominální objem | L | 600 | 800 | |
| Maximální teplota a pracovní tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | |||
| Maximální teplota a pracovní tlak výměníků | 95 °C / 6 Bar | |||
| Izolace | Snímatelná | |||
| Hmotnost | kg | 186 | 246 | |
| Dolní výměník | Plocha | m2 | 1.9 | 2.8 |
| Objem | L | 9.7 | 14.3 | |
| Horní výměník | Plocha | m2 | 1.1 | 1.3 |
| Objem | L | 5.4 | 6.8 | |

| KP | Připojovací dutinka | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvětrání nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdro na teplotní čidlo | |
| ZWD | Napájení dolního výměníku | G 1" W/F |
| PWD | Návrat z dolního výměníku | G 1” W/F |
| ZWG | Napájení horního výměníku | G 1” W/F |
| PWG | Návrat z horního výměníku | G 1” W/F |
Rozměry vyrovnávací nádrže
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | |
| 16.600B-2 | 2070 | 1795 | 810 | 650 | 1280 | 760 | 240 | 240 | 760 | 910 | 1280 | 1590 | 1795 |
| 16.800B-2 | 2080 | 1589 | 960 | 800 | 1156 | 723 | 290 | 290 | 723 | 1040 | 1156 | 1372 | 1156 |
Technické údaje
| Výška | 1890 mm |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Povrch cívky (horni) | 1.3 m² |
| Průměr nádrže (z izolace) | 960 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 246 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 95 °C |
| Kapacita kotlové vody | 800 l |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 0.6 MPa |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 800 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 2.8 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.