Akumulační nádrž s 2 cívkami LEMET 600 L
Běžná cena:
CHF2,140.00
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Popis:
Zásobníky o dvou výměnících firmy LEMET mají dva zdroje zásilování, protože jsou vybaveny dvěma výměníky, což zaručuje velmi rychlé ohřívání kotlové vody. Druhý výměník umožňuje například připojení ke skladišti kotlu na tuhá paliva a instalaci v otevřeném systému, zatímco zbytek instalace pracuje v uzavřeném systému, a má také obrat, tj. připojit skladiště jako uzavřený systém, pokud zbytek systému pracuje v otevřeném systému.
Záruka výrobce 60 měsíců.
Technické údaje
| Symbol | 16.600 B-2 | 16.800 B-2 | ||
| Nominální objem | L | 600 | 800 | |
| Maximální teplota a pracovní tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | |||
| Maximální teplota a pracovní tlak výměníků | 95 °C / 6 Bar | |||
| Izolace | Demontovatelná | |||
| Hmotnost | kg | 186 | 246 | |
| Dolní výměník | Plocha | m2 | 1.9 | 2.8 |
| Objem | L | 9.7 | 14.3 | |
| Horní výměník | Plocha | m2 | 1.1 | 1.3 |
| Objem | L | 5.4 | 6.8 | |

| KP | Přípojná муфта | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Větrání nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdro pro teplotní čidlo | |
| ZWD | Zásilování dolního výměníku | G 1" W/F |
| PWD | Návrat z dolního výměníku | G 1” W/F |
| ZWG | Zásilování horního výměníku | G 1” W/F |
| PWG | Návrat z horního výměníku | G 1” W/F |
Rozměry skladiště
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | |
| 16.600B-2 | 2070 | 1795 | 810 | 650 | 1280 | 760 | 240 | 240 | 760 | 910 | 1280 | 1590 | 1795 |
| 16.800B-2 | 2080 | 1589 | 960 | 800 | 1156 | 723 | 290 | 290 | 723 | 1040 | 1156 | 1372 | 1156 |
Technické údaje
| Výška | 2070 mm |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Povrch cívky (horni) | 1.1 m² |
| Průměr nádrže (z izolace) | 810 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 186 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 95 °C |
| Kapacita kotlové vody | 600 l |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 0.6 MPa |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 650 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 1.9 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.