Akumulační nádrž s 2 cívkami LEMET 400 L
Běžná cena:
46 406,06 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Popis:
Akumulační nádrže se dvěma výměníky tepla společnosti LEMET mají dva zdroje napájení, protože jsou vybaveny dvěma výměníky tepla, což garantuje velmi rychlé ohřívání kotlové vody. Druhý výměník tepla umožňuje například připojení k akumulátoru kotle na pevná paliva a jeho instalaci v otevřeném systému, zatímco zbytek instalace pracuje v uzavřeném systému. Také umožňuje opačné připojení, tedy připojit akumulátor jako uzavřený systém, pokud zbytek systému pracuje v otevřeném systému.
Záruka výrobce 60 měsíců.
Technické údaje
| Symbol | 16.400 B-2 | 16.500 B-2 | ||
| Jmenovitý objem | L | 400 | 500 | |
| Maximální teplota a pracovní tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | |||
| Maximální teplota a pracovní tlak výměníků tepla | 95 °C / 6 Bar | |||
| Izolace | PUR | Demontovatelná | ||
| Hmotnost | kg | 149 | 169 | |
| Dolní výměník tepla | Plocha | m2 | 1.4 | 1.9 |
| Objem | L | 7.0 | 9.7 | |
| Horní výměník tepla | Plocha | m2 | 1.0 | 1.1 |
| Objem | L | 4.9 | 5.4 | |

| KP | Přípojka | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvzdušnění nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdro pro teplotní čidlo | |
| ZWD | Napájení dolního výměníku tepla | G 1" W/F |
| PWD | Návrat z dolního výměníku tepla | G 1” W/F |
| ZWG | Napájení horního výměníku tepla | G 1” W/F |
| PWG | Návrat z horního výměníku tepla | G 1” W/F |
Rozměry akumulátoru
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | |
| 16.400B-2 | 1850 | 1400 | 650 | 550 | 1020 | 640 | 260 | 260 | 640 | 900 | 1020 | 1195 | 1400 |
| 16.500B-2 | 1770 | 1495 | 810 | 650 | 1075 | 655 | 240 | 240 | 655 | 910 | 1075 | 1290 | 1495 |
Technické údaje
| Výška | 1700 mm |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Povrch cívky (horni) | 1,0 m² |
| Průměr nádrže (z izolace) | 650 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 149 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 95 °C |
| Kapacita kotlové vody | 400 l |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 0.6 MPa |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 550 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 1.4 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.