Akumulační nádrž s 2 cívkami LEMET 300 L
Běžná cena:
$1,741.43
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Akumulační nádrž LEMET mají dva zdroje energie, protože se tam používají dvě cívky což zaručuje velmi rychlé ohřev vody z kotle.Druhá cívka umožňuje například připojení k nárazníku kotle na pevná paliva a jeho instalaci do otevřeného systému a zbytek instalace pracuje v uzavřeném systému a naopak, tj.připojit nárazník jako uzavřený systém pokud je zbytek obvodu otevřený.
Technické údaje
| Výška | 1560 mm |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Povrch cívky (horni) | 1,0 m² |
| Průměr nádrže (z izolace) | 650 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 132 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 95 °C |
| Kapacita kotlové vody | 300 l |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 0.6 MPa |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 550 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 1,4 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.