Akumulační nádrž s 2 cívkami LEMET 2000 L
Běžná cena:
143 127,27 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Popis:
Vyrovnávací nádrže se dvěma výměníky firmy LEMET mají dva zdroje napájení, protože jsou vybaveny dvěma výměníky, což garantuje velmi rychlé ohřívání kotlové vody. Druhý výměník umožňuje například připojení k nádrži kotle na pevné palivo a jeho instalaci v otevřeném systému, zatímco zbytek instalace pracuje v uzavřeném systému. Má také obrácení, tzn. je možné připojit nádrž jako uzavřený systém, pokud zbytek systému pracuje v otevřeném systému.
Výrobcova záruka 60 měsíců.
Technické údaje
| Symbol | 16.1000 B-2 | 16.1500 B-2 | 16.2000 B-2 | ||
| Jmenovitá kapacita | L | 1000 | 1500 | 2000 | |
| Maximální teplota a pracovní tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | ||||
| Maximální teplota a pracovní tlak výměníků | 95 °C / 6 Bar | ||||
| Izolace | Snímatelná | ||||
| Hmotnost | kg | 278 | 350 | 395 | |
| Dolní výměník | Plocha | m2 | 3.4 | 3.7 | 4.3 |
| Kapacita | L | 17.3 | 18.7 | 22.3 | |
| Horní výměník | Plocha | m2 | 1.5 | 1.7 | 2.2 |
| Kapacita | L | 7.6 | 8.7 | 11.5 | |

| KP | Přípojný otvor | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvzdušnění nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdro pro teplotní čidlo | |
| ZWD | Napájení dolního výměníku | G 1" W/F |
| PWD | Návrat z dolního výměníku | G 1” W/F |
| ZWG | Napájení horního výměníku | G 1” W/F |
| PWG | Návrat z horního výměníku | G 1” W/F |
Rozměry vyrovnávací nádrže
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | |
| 16.1000B-2 | 2220 | 1750 | 960 | 800 | 1255 | 760 | 260 | 260 | 760 | 1160 | 1240 | 1425 | 1750 |
| 16.1500B-2 | 2220 | 1853 | 1200 | 1000 | 1337 | 821 | 305 | 305 | 821 | 1255 | 1337 | 1595 | 1853 |
| 16.2000B-2 | 1990 | 1588 | 1400 | 1200 | 1172 | 756 | 340 | 340 | 756 | 890 | 1172 | 1380 | 1588 |
Technické údaje
| Výška | 1990 mm |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Průměr nádrže (z izolace) | 1400 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 395 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Maximální provozní teplota cívky solární/co | 95 °C |
| Kapacita kotlové vody | 2000 l |
| Maximální tlak v cívky (spodní) | 0.6 MPa |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 1200 mm |
| Externí boxy | skay |
| Povrch cívky (spodní) | 4.3 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.