Akumulační nádrž LEMET (bez cívek) izolovaný 2000 L
Běžná cena:
113 418,18 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Akumulační nádrže bez výměníku tepla od firmy LEMET se používají k uskladňování teplé kotlové vody. Izolace nádrží je vyrobena z polyuretanové pěny nebo rozebíratelné PU pěny. Plášť je esteticky proveden z tkaniny typu skay. Dostupný ve třech barvách: šedá, červená a tmavě modrá. Akumulační nádrže můžeme zejména doporučit osobám, které mají kotle na tuhá paliva (bez podavače) a také krby s vodním pláštěm. Výkonem těchto produktů je obtížné ovládat, a snížení tohoto výkonu způsobuje pokles účinnosti a zhoršení čistoty spalování, např. usazování sazí na komíně.
Do objemu 400 L je izolace vyrobena z polyuretanové pěny, a nad 400 L až do 2000 L z rozebíratelné PU pěny.
Záruka: na těsnost nádrže 60 měsíců, na ostatní části 24 měsíců.
Technické údaje
| Symbol | 16.200 BN-0 | 16.300 BN-0 | 16.400 BN-0 | 16.500 BN-0 | 16.600 BN-0 | 16.800 BN-0 | 16.1000 BN-0 | 16.1500 BN-0 | 16.2000 BN-0 | |
| Jmenovitý objem | L | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 800 | 1000 | 1500 | 2000 |
| Maximální pracovní teplota a tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | |||||||||
| Izolace | PUR | Rozebíratelná | ||||||||
| Hmotnost | kg | 66 | 85 | 101 | 108 | 124 | 162 | 178 | 241 | 263 |
Lemet 200-300

| KP | Přípojná příruba | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdro pro snímač teploty | G 6/4" W/F |
| CT | Mufa na snímač teploty |
Lemet 400-2000

| KP | Přípojná příruba | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvětrání nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Mufa na snímač teploty |
Rozměry akumulační nádrže
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | |
| 16.200BN-0 | 1247 | 1025 | 600 | 500 | 610 | 195 | 195 | 610 | 1025 | - | - |
| 16.300BN-0 | 1502 | 1265 | 650 | 550 | 735 | 205 | 205 | 735 | 1265 | - | - |
| 16.400BN-0 | 1762 | 1525 | 650 | 550 | 1085 | 645 | 205 | 205 | 645 | 1085 | 1525 |
| 16.500BN-0 | 1707 | 1469 | 750 | 650 | 1054 | 634 | 219 | 219 | 634 | 1054 | 1469 |
| 16.600BN-0 | 2007 | 1774 | 850 | 650 | 1259 | 739 | 219 | 219 | 739 | 1259 | 1774 |
| 16.800BN-0 | 1867 | 1557 | 1000 | 800 | 1124 | 691 | 258 | 258 | 691 | 1124 | 1577 |
| 16.1000BN-0 | 2087 | 1778 | 1000 | 800 | 1124 | 691 | 258 | 258 | 758 | 1278 | 1778 |
| 16.1500BN-0 | 2216 | 1853 | 1200 | 1000 | 1337 | 821 | 305 | 305 | 821 | 1337 | 1853 |
| 16.2000BN-0 | 1970 | 1569 | 1400 | 1200 | 1153 | 737 | 321 | 321 | 737 | 1153 | 1569 |
Technické údaje
| Výška | 1990 mm |
| Průměr nádrže (z izolace) | 1400 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 263 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Kapacita kotlové vody | 2000 l |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 1200 mm |
| Externí boxy | skay |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.