Akumulační nádrž LEMET (bez cívek) izolovaný 200 L
Běžná cena:
22 327,27 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Akumulační nádrže bez výměníku tepla firmy LEMET jsou používány pro skladování teplé kotlové vody. Izolace nádrží byla provedena z polyuretanové pěny nebo demontovatelné PU pěny. Obal byl esteticky proveden z tkané látky typu skay. Dostupný ve třech barvách: šedá, červená a tmavě modrá. Akumulační nádrže můžeme doporučit zejména osobám vlastnícím kotle na tuhá paliva (bez podavače) a také krby s vodním pláštěm. Výkonem zmíněných produktů je obtížné ovládat, a snížení tohoto výkonu způsobuje pokles účinnosti a zhoršení čistoty spalování např. usazování sazí v komínu.
Do objemu 400 L je izolace provedena z polyuretanové pěny, a výše do 2000 L z demontovatelné PU pěny.
Záruka: na těsnost nádrže 60 měsíců, a na ostatní části 24 měsíců.
Technické údaje
| Symbol | 16.200 BN-0 | 16.300 BN-0 | 16.400 BN-0 | 16.500 BN-0 | 16.600 BN-0 | 16.800 BN-0 | 16.1000 BN-0 | 16.1500 BN-0 | 16.2000 BN-0 | |
| Jmenovitý objem | L | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 800 | 1000 | 1500 | 2000 |
| Maximální pracovní teplota a tlak nádrže | 95 °C / 3 Bar | |||||||||
| Izolace | PUR | Demontovatelná | ||||||||
| Hmotnost | kg | 66 | 85 | 101 | 108 | 124 | 162 | 178 | 241 | 263 |
Lemet 200-300

| KP | Připojovací nástavec | G 6/4" W/F |
| CT | Pouzdro pro teplotní čidlo | G 6/4" W/F |
| CT | Spojka pro teplotní čidlo |
Lemet 400-2000

| KP | Připojovací nástavec | G 6/4" W/F |
| T | Vstup pro teploměr | G 3/4" W/F |
| OZ | Odvětrání nádrže | G 6/4" W/F |
| CT | Spojka pro teplotní čidlo |
Rozměry akumulační nádrže
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | |
| 16.200BN-0 | 1247 | 1025 | 600 | 500 | 610 | 195 | 195 | 610 | 1025 | - | - |
| 16.300BN-0 | 1502 | 1265 | 650 | 550 | 735 | 205 | 205 | 735 | 1265 | - | - |
| 16.400BN-0 | 1762 | 1525 | 650 | 550 | 1085 | 645 | 205 | 205 | 645 | 1085 | 1525 |
| 16.500BN-0 | 1707 | 1469 | 750 | 650 | 1054 | 634 | 219 | 219 | 634 | 1054 | 1469 |
| 16.600BN-0 | 2007 | 1774 | 850 | 650 | 1259 | 739 | 219 | 219 | 739 | 1259 | 1774 |
| 16.800BN-0 | 1867 | 1557 | 1000 | 800 | 1124 | 691 | 258 | 258 | 691 | 1124 | 1577 |
| 16.1000BN-0 | 2087 | 1778 | 1000 | 800 | 1124 | 691 | 258 | 258 | 758 | 1278 | 1778 |
| 16.1500BN-0 | 2216 | 1853 | 1200 | 1000 | 1337 | 821 | 305 | 305 | 821 | 1337 | 1853 |
| 16.2000BN-0 | 1970 | 1569 | 1400 | 1200 | 1153 | 737 | 321 | 321 | 737 | 1153 | 1569 |
Technické údaje
| Výška | 1250 mm |
| Průměr nádrže (z izolace) | 600 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 66 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Kapacita kotlové vody | 200 l |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 500 mm |
| Externí boxy | skay |
| Izolace | 50 mm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.