Akumulační nádrž GALMET SG(B) (bez cívek) 800 + odnímatelná NEODUL pěna
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Zásobníky akumulační jsou určeny k hromadění tepelné energie vody a optimálnímu využití tepla v provozu a funkci tradičních kotlů na pevná paliva jako uhlí, dřevo a další. Jejich užitečnost je zvláštní, protože kotel může vždy pracovat v optimálních podmínkách tj. i při maximálních teplotách, přičemž přebytečné teplo (neodebírané systémem vytápění) se může hromadit v zásobníku.
Výhody:
- Zlepšení využití tepelné energie cca 40%
- Velmi velké snížení tvorby dehtu v kotli
- Vysoká účinnost kotlu
- Snížené riziko vzniku požáru v komíně
- Delší životnost kotlu (i trojnásobně), komínu a dalších částí systému vytápění
- Zjednodušená obsluha kotlu, protože kotel pracuje na optimálních výkonech
- Menší riziko převaru vody v kotli
| Technické údaje | Jednotka | SG(B) 800 | SG(B) 1000 | SG(B) 1500 | SG(B) 2000 |
| ErP třída energetické účinnosti | bez | C | C | C | C |
| kapacita skladování1 | l. | 728 | 883 | 1479 | 2023 |
| max. pracovní tlak zásobníku | MPa | 0.3 | |||
| max. pracovní teplota zásobníku | °C | 100 | |||
| h1 - přípojka kotlové vody - Gw 6/4” | mm | 250 | 250 | 375 | 385 |
| h2 - přípojka kotlové vody - Gw 6/4” | mm | 250 | 250 | 375 | 385 |
| h3 - přípojka kotlové vody - Gw 6/4” | mm | 435 | 500 | 700 | 660 |
| h4 - přípojka snímače / teploměru Gw 1/2" | mm | 570 | 570 | 915 | 800 |
| h5 - přípojka kotlové vody - Gw 6/4” | mm | 620 | 740 | 1015 | 930 |
| h6 - přípojka kotlové vody - Gw 6/4” | mm | 820 | 980 | 1325 | 1205 |
| h72 | mm | 1020 | 1240 | 1640 | 1480 |
| h8 - přípojka snímače / teploměru - Gw 1/2" | mm | 1020 | 1240 | 1640 | 1480 |
| h9 - přípojka kotlové vody - Gw 6/4" | mm | 1215 | 1485 | 1950 | 1755 |
| h10 - přípojka kotlové vody - Gw 6/4" | mm | 1410 | 1730 | 2260 | 2025 |
| h11 - přípojka snímače / teploměru - Gw 1/2" | mm | 1410 | 1730 | 2260 | 2025 |
| L - výška | mm | 1730 | 2050 | 2700 | 2500 |
| d - vnitřní průměr zásobníku | mm | 790 | 790 | 900 | 1100 |
| D - vnější průměr zásobníku | mm | 950 | 950 | 1100 | 1300 |
| výška při naklonění | mm | 1995 | 2270 | 2920 | 2820 |
| čistá hmotnost | kg | 125 | 150 | 210 | 235 |

Výška sklonu:
| Výška mm | Průměr s izolací | Průměr bez izolace | Úhlopříčka s izolací | Úhlopříčka bez izolace | |
| 300 L | 1480 | 670 | 1645 | ||
| 400 L | 1685 | 700 | 1845 | ||
| 500 L | 1925 | 700 | 2069 | ||
| 800 L | 1730 | 950 | 790 | 1994 | 1922 |
| 1000 L | 2050 | 950 | 790 | 2280 | 2217 |
| 1500 L | 2700 | 1100 | 900 | 2936 | 2867 |
| 2000 L | 2500 | 1300 | 1100 | 2838 | 2752 |
| 3000 L | 2750 | 1450 | 1250 | 3129 | 3041 |
| 4000 L | 2355 | 1800 | 1600 | 2985 | 2868 |
| 5000 L | 2855 | 1800 | 1600 | 3396 | 3293 |
Technické údaje
| Výška | 1730 mm |
| Průměr nádrže (z izolace) | 950 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 125 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Kapacita kotlové vody | 728 l |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 790 mm |
| Externí boxy | skay |
| Připojení kotle voda | 6/4 cal |
| Připojení snímače | 1/2 cal |
| Uvolnění | 1 cal |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.