Akumulační nádrž GALMET SG(B) (bez cívek) 400 izolovaný
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Akumulační nádrže jsou určeny k ukládání tepelné energie vody a optimálnímu využití tepla v provozu a funkci tradičních kotlů na tuhá paliva, jako je uhlí, dřevo a další. Jejich užitečnost je zvláštní, protože kotel může vždy pracovat v optimálních podmínkách, tj. i při maximálních teplotách, kdy se přebytečné teplo (neodebrané systémem topení) může akumulovat v nádrži.
Výhody:
- Zlepšení využití tepelné energie asi o 40%
- Velmi velké snížení tvorby dehtu v kotli
- Vysoká účinnost kotlu
- Snížené riziko vzniku požáru v komíně
- Delší životnost kotlu (až trojnásobná), komína a dalších částí topného systému
- Zjednodušená obsluha kotlu, protože kotel pracuje na optimálních výkonech
- Menší riziko překypění vody v kotli
| Technické údaje | Jednotka | SG(B) 200 | SG(B) 300 | SG(B) 400 | SG(B) 500 |
| Třída účinnosti ErP | není | B | B | C | C |
| Skladovací kapacita1 | l. | 223 | 305 | 396 | 467 |
| Max. pracovní tlak nádrže | MPa | 0.3 | |||
| Max. pracovní teplota nádrže | °C | 100 | |||
| h1 - připojení vody z котла - Gw 6/4” | mm | 220 | 250 | ||
| h2 - připojení vody z kotla - Gw 6/4” | mm | 220 | 250 | ||
| h3 - připojení vody z котла - Gw 6/4” | mm | - | 390 | 445 | 485 |
| h4 - připojení čidla / teploměru Gw 1/2" | mm | 315 | 500 | 565 | 565 |
| h5 - připojení vody z котла - Gw 6/4” | mm | 485 | 560 | 635 | 715 |
| h6 - připojení vody z котла - Gw 6/4” | mm | 555 | 730 | 825 | 945 |
| h72 | mm | 605 | 900 | 1115 | 1185 |
| h8 - připojení čidla / teploměru - Gw 1/2" | mm | 785 | 900 | 1115 | 1180 |
| h9 - připojení vody z котла - Gw 6/4" | mm | 785 | 1070 | 1210 | 1410 |
| h10 - připojení vody z котла - Gw 6/4" | mm | 885 | 1235 | 1400 | 1640 |
| h11 - připojení čidla / teploměru - Gw 1/2" | mm | 885 | 1235 | 1400 | 1640 |
| L - výška | mm | 1140 | 1480 | 1685 | 1925 |
| d - vnitřní průměr nádrže | mm | 550 | 600 | ||
| D - vnější průměr nádrže | mm | 670 | 700 | ||
| Čistá hmotnost | kg | 60 | 75 | 90 | 105 |

Výška sklonu:
| Výška mm | Průměr s izolací | Průměr bez izolace | Diagonála s izolací | Diagonála bez izolace | |
| 300 L | 1480 | 670 | 1645 | ||
| 400 L | 1685 | 700 | 1845 | ||
| 500 L | 1925 | 700 | 2069 | ||
| 800 L | 1730 | 950 | 790 | 1994 | 1922 |
| 1000 L | 2050 | 950 | 790 | 2280 | 2217 |
| 1500 L | 2700 | 1100 | 900 | 2936 | 2867 |
| 2000 L | 2500 | 1300 | 1100 | 2838 | 2752 |
| 3000 L | 2750 | 1450 | 1250 | 3129 | 3041 |
| 4000 L | 2355 | 1800 | 1600 | 2985 | 2868 |
| 5000 L | 2855 | 1800 | 1600 | 3396 | 3293 |
Technické údaje
| Výška | 1830 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 90 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Kapacita kotlové vody | 387 l |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 700 mm |
| Externí boxy | skay |
| Připojení kotle voda | 6/4 cal |
| Připojení snímače | 1/2 cal |
| Uvolnění | 1 cal |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.