Akumulační nádrž GALMET SG(B) (bez cívek) 3000 + odnímatelná polyuretanová pěna
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Akumulační nádrže jsou určeny pro akumulaci tepla vody a optimální spotřebu tepla v provozu a funkce tradičních kotlů na tuhá paliva, jako je uhlí, dřevo a další.Jejich užitečnost je zvláštní, protože kotel může vždy pracovat za optimálních podmínek, tj. i při maximálních teplotách se do nádrže může hromadit přebytečné teplo (vynechaného systémem C.O).
Výhody:
- zlepšení tepelné energie o 40%
- velké snížení výroby dehtu v kotli
- vysoká účinnost kotle
- snížení rizika požáru v komíně
- delší životnost kotle, komínu a dalších částí topného systému
- zjednodušený provoz kotle, díky práci kotle v optimálním výkonu
- snížení rizika přetopení kotle
Schéma vyrovnávací nádrže s kapacitou 300-5000 l

| Technické údaje | Jednotka | SG(B) 3000 | SG(B) 4000 | SG(B) 5000 |
| Vodní kapacita | l. | 2935 | 3985 | 4981 |
| Max. pracovní tlak zásobníku | MPa | 0.3 | ||
| Max. provozní teplota nádrže | °C | 100 | ||
| h1 - připojení vody do kotle - Gw 6/4” | mm | 410 | 445 | 445 |
| h2 - připojení vody do kotle - Gw 6/4” | mm | 410 | 445 | 445 |
| h3 - připojení vody do kotle - Gw 6/4” | mm | 725 | 675 | 760 |
| h4 - připojení senzoru/teploměru Gw 1/2" | mm | 825 | 790 | 920 |
| h5 - připojení vody do kotle- Gw 6/4” | mm | 1040 | 910 | 1075 |
| h6 - připojení vody do kotle - Gw 6/4” | mm | 1360 | 1140 | 1390 |
| h72 | mm | 1680 | 1365 | 1705 |
| h8 - připojení senzoru/teploměru - Gw 1/2" | mm | 1680 | 1365 | 1705 |
| h9 - připojení vody do kotle - Gw 6/4" | mm | 1995 | 1605 | 2020 |
| h10 - připojení vody do kotle - Gw 6/4" | mm | 2310 | 1840 | 2335 |
| h11 - připojení senzoru/teploměru - Gw 1/2" | mm | 2310 | 1840 | 2335 |
| L - Výška | mm | 2750 | 2355 | 2855 |
| d - vnitřní průměr nádrže | mm | 1250 | 1600 | 1600 |
| D - vnější průměr nádrže | mm | 1450 | 1800 | 1800 |
| výška při náklonu | mm | 3120 | 2970 | 3380 |
| čistá hmotnost | kg | 300 | 380 | 440 |
Technické údaje
| Výška | 2750 mm |
| Průměr nádrže (z izolace) | 1450 mm |
| Hmotnost tanku (bez izolace) | 300 kg |
| Maximální provozní teplota kotlové vody | 95 °C |
| Maximální tlak v zásobníku | 0.3 MPa |
| Kapacita kotlové vody | 2935 l |
| Průměr nádrže (bez izolace) | 1250 mm |
| Připojení kotle voda | 6/4 cal |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.