0
OKAZJE Kotły c.o. Podajniki Kominki na drewno Piecyki na pellet Kuchnie węglowe Nagrzewnice Palniki Osprzęt Grzejniki c. o. Bojlery c.w.u. Kolektory słoneczne Zbiorniki akumulacyjne Zespoły transportujące paliwo Pompy ciepła Ogrzewanie podłogowe Paliwa: Węgiel, Pellety Gaz Inne produkty Galeria produktów Części zamienne Archiwum
Kotly.com.pl VAT

VAT

Jako, że siedziba kotly.com.pl znajduje się na terenie Polski, VAT zawarty w cenach naszych towarów wynosi 23%. Ceny, które widać na www.kotly.com sa cenami brutto i zawieraja 23% VAT.

Klienci indywidualni
Podatek VAT musi zapłacić na kotly.com każdy klient indywidualny żyjacy na terenie Unii Europejskiej. Osoba prywatna z poza UE, nie musi płacić tego podatku w Polsce, więc wszystkie ceny może podzielić przez 1,23. Możliwe jednak, że będzie musiała zapłacić VAT w swoim kraju.
 
Firmy
Jeżeli masz firmę poza Polska, nie musisz płacić Vat-u w Polsce, więc możesz podzielić wszystkie ceny przez 1,23. Jednak, jesli kupujesz towary w cenie netto, będziesz prawdopodobnie musiał uiscić tę opłatę w Twoim kraju.
Do sprzedaży netto potrzebujemy następujacych dokumentów:
1.Dokumentu potwierdzajacego rejestrację działalnosci  gospodarczej.
2.Dokumentu o nadaniu numeru VAT.


Poniżej przykłady, jak takie dokumenty wygladaja w Niemczech:

Gewerbeschein

Umsatzsteuernummer (DE-Nummer)

Firmy zarejestrowane wewnatrz Unii Europejskiej czasem musza się najpierw ubiegać o przyznanie międzynarodowego numeru VAT. Proszę kliknac poniższy link w celu zweryfikowania posiadania prawidłowego międzynarodowego numeru VAT:

ec.europa.eu/taxation_customs/vies/lang.do

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.