0
Wysokokaloryczny Ekogroszek EXTRA 8-25mm -paleta (1000kg) - z transportem na terenie Polski

Wysokokaloryczny Ekogroszek EXTRA 8-25mm -paleta (1000kg) - z transportem na terenie Polski

NN: 01752
Stany magazynowe

Na stanie: 2 szt.


Krzyżanowice: 2 palet(y)

1034.00

PLN brutto

Koszt: Dostawa za darmo !

Czas: 1-3 dni roboczych
(Dla Przelew lub DotPay od zaksięgowania płatności na koncie, dla Rat od otrzymania informacji z Banku o przyznaniu kredytu.)
Przelew - premiowany 2% rabatem
DotPay - szybka płatność on-line
Pobranie
CA Raty Credit Agricole
eRaty Santander Consumer Bank

Transport groszku wliczony w cenę

Transport węgla typu groszek jest wliczony w cenę produktu.

Groszek do kotła z podajnikiem

Jedna paleta to 1 tona mieszcząca 40 worków o pojemności 25 kg wysokiej jakości węgla typu groszek.

Groszek (lub też czasem ekogroszek) to specjalny rodzaj węgla kamiennego przeznaczony do spalania w kotłach i piecach c.o. z automatycznym podajnikiem retortowym.

Uziarnienie węgla o wysokiej granulacji od 8 do 25 mm gwarantuje, że węgiel groszek zostanie bez problemu dostarczony przez automatyczny zespół podawania paliwa do palnika, zaś wysokie parametry kaloryczności 25-27 MJ/kg dostarczą odpowiednią ilość ciepła podczas jego spalania. Niski poziom popiołu - 7% oraz siarki - 0,5% gwarantują ekologiczne i niskoemisyjne palenie groszkiem.

Na uwagę zasługuje bardzo niski poziom RI (tzw. liczba Rogi) - RI 0-5. Wskaźnik ekogroszku RI to tzw. spiekalność, bardzo ważny parametr, który decyduje o bezawaryjnej pracy pieca lub kotła z retortą. Im wyższy wskaźnik RI, tym większe i twardsze spieki węglowe (tzw. szlaka) tworząc w strefie odgazowania i plastyczności węgla półpłynną masę, która po odparowaniu części lotnych groszku nie jest dopalana.

Groszek Extra 8-25 mm posiadając niski poziom RI jest idealnym paliwem z dużym komfortem spalania w kotłach i piecach oraz przyjaznym dla użytkownika.

Promocja na węgiel groszek

Promocja na groszek trwa do wyczerpania zapasów

Parametry

Waga 1000 kg

Opinie

Jeśli masz doświadczenie z tym produktem dodaj swoją opinię !
Twoja ocena
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej.